Alternate Text

نام و نام خانوادگی : ندا رضایی
سمت : مدیر گروه کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداری
Email : nrezaei98@gmail.com
شماره تماس : 36530241
داخلی : 152

معرفی رشته حسابداری
حسابداری که امروزه به زبان کسب و کار شهرت یافته است، یکی از علومی است که از گذشته بسیار دور،مورد استفاده انسان قرار گرفته است. مهمترین کارکرد حسابداری فراهم کردن گزارش‌های مالی مورد نیاز به منظور تسهیل انجام تصمیم‌گیری‌های اقتصادی است و به دلیل اهمیت آن در محیط اقتصادی کنونی، امروزه به عنوان یکی از رشته‌های مطرح دانشگاهی در دانشگاه‌‌های سراسر دنیا تدریس می شود و هر ساله دانشجویان بسیاری را به خود جذب می نماید.
دانشجویان کارشناسی در این دوره با مباحث مربوط به کامپیوتر و نرم افزار از جمله ساختار یک کامپیوتر ، انواع نرم افزارهای کاربردی و سیستمی ، بانکهای اطلاعاتی و اصول طراحی نرم افزارها آشنا می شوند . همچنین آشنایی با بعضی از زبانهای برنامه نویسی نیز از جمله مباحث مطرح در این دوره می باشد .

مقاطع تحصیلی
رشته حسابداری در موسسه علوم و فناوری سپاهان ابتدا با مقطع کاردانی شروع به کار کرد و پس از فراهم شدن شرایط و امکانات لازم توسعه یافت و دوره‌‌های کارشناسی ناپیوسته و پیوسته و در سال 95 کارشناسی ارشد راه‌اندازی شد.

بازار کار حرفه‌ای دانش آموختگان رشته حسابداری
با توجه به وجود بازار کار مناسب برای دانش آموختگان این رشته و با عنایت به استعدادهای تحصیلی قابل توجه آن ها، دانش‌آموختگان حسابداری به سادگی وارد بازار کار حرفه ای در امور حسابداری، حسابرسی، بازار سرمایه، مالیاتی، بانکداری، می شوند.
همچنین رضایت مراکزی که با دانش آموختگان حسابداری این دانشگاه همکاری دارند، موجبات رشد و پیشرفت روزافزون آن‌ها را در سطوح دانشگاهی و حرفه‌ای فراهم کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای مؤسسه آموزش عالی سپاهان محفوظ می‌باشد.

Programming & SEO By Omid Doosti And Ali Yousefi


ای نماد سپاهان