1,007
اطلاعیه مهم امتحانات

اطلاعیه مهم امتحاناتاطلاعیه مهم امتحانات
دانشجویان گرامی لطفا موارد زیر را جهت برگزاری بهتر امتحانات در نظر بگیرید
1- قبل از شروع آزمون از شارژ کامل لب تاپ یا موبایل اطمینان حاصل بفرمایید.
2-  حتی الامکان در زمان امتحان دو سرویس اینترنت مانند اینترنت موبایل و ADSL داشته باشید تا در صورت کندی یا قطعی اینترنت از آن یکی استفاده نمایید.
3- استفاده از اینترنت موبایل در مکان هایی که پوشش دهی 4G یا LTE مناسب دارند بهتر از  استفاده از ADSL است.
4- چنانچه در حین آزمون صفحه آزمون را ببندید، در صورتی که زمان آزمون به پایان نرسیده باشد می توانیید مجددا وارد سامانه شده و دکمه ادامه شرکت در آزمون را بزنید و به ازمون خود ادامه دهید.
5- چنانچه به دلیل مشکل در سامانه یا ... نتوانستید آزمون بدهید، می توانید با مراجعه به دفتر ریاست و نوشتن درخواست با ذکر دلیل، مشکل خود را مطرح نمایید تا توسط شورای آموزشی و مدیر انفورماتیک دانشگاه بررسی و اعلام نتیجه شود.(بهتر است مستنداتی مانند عکس یا فیلم یا ...  از خطای سامانه به همراه داشته باشید)
6- راهنمای شرکت در آزمون ها و همچنین یک نمونه آزمون آزمایشی جهت تست گوشی یا کامپیوتر در قسمت آموزش کار با سامانه موجود است که توصیه می شود حتما قبل از شروع امتحانات مشاهده و تست نمایید.
7- در سوال های تشریحی که نیاز به آپلود عکس می باشد با توجه به زمان بر بودن آپلود فایل به هیچ عنوان ارسال جواب را به انتهای آزمون موکول ننمایید و بهتر است چنانچه در آپلود عکس مشکل دارید قبل از شروع آزمون تنظیم عکس دوربین گوشی را در حالت پایین تر سایز قرار دهید تا از حجم عکس کاسته شود و آپلود سریعتر انجام شود.
8- با توجه به این که در سوال های تشریحی امکان آپلود عکس و یا تایپ بصورت همزمان فراهم است و معمولا یک مورد استفاده می شود، با پیغام پاسخ ناقص مواجه می شوید که جای نگرانی ندارد و جواب سوال برای استاد ارسال می شود.
9- در انتهای آزمون حتما دکمه ثبت همه پاسخ ها و اتمام آزمون  را بزنید تا با مشکل مواجه نشوید. همچنین اگر زمان شما به پایان برسد خود آزمون بصورت خودکار خاتمه می یابد و جواب ها برای استاد ارسال می شود.
10- امکان بازگشت به عقب در آزمون های تستی نمی باشد لذا دقت کافی در پاسخگویی به سوالات داشته باشید.
11- در صورت نیاز به تماس با واحد انفورماتیک دانشگاه می توانید با شماره 36530241 داخلی 118 تماس بگیرید.
موفق و موید باشید.
کلمات کلیدی :

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای مؤسسه آموزش عالی سپاهان محفوظ می‌باشد.

Programming & SEO By Omid Doosti And Ali Yousefi


ای نماد سپاهان